Будівельна компанія ГаличинаБуд
м.Івано-Франківськ,
вул.Леся Курбаса, 4
Контактний телефон
(0342)
77-63-18
Головна
Головна > Автозаправочні комплекси (АЗС)

ТЕХНОЛОГІЧНІ РІШЕННЯ

Улаштування резервуарного парку, обв’язки резервуарів та підключення ПРК є складною та коштовною складовою АЗК, що розрахована на експлуатацію продовж 15-20 років без капітального ремонту. Якість виконання цієї роботи безпосередньо залежить від рівня підготовки спеціалістів, наявності відповідного обладнання, та як наслідок забезпечує термін використання.

Спеціалісти компанії виконують роботи по монтажу технології всіх видів, таких як верхнє або нижнє розташування (коли резервуари розташовані під ПРК), всмоктувальна, або напірна система (коли насоси розташовані безпосередньо на резервуарах, а в ПРК тільки пристрої роздачі) та інші. Використання пластикових трубопроводів забезпечує їх експлуатацію без заміни продовж до 50 років (гарантія виробника). Сучасні технології ізоляції та захисту резервуарів дозволяють гарантувати їх робочий термін 15-20 років.

НАШІ КОНТАКТИ
icon
м.Івано-Франківськ,
вул.Леся Курбаса, 4

Знайти на карті
ТЕЛЕФОНУЙТЕ
icon
Приймальня (0342) 77-63-18
Бухгалтерія (0342) 77-72-14
Відділ постачання (0342) 50-55-66
ПРО НАС
Будівництво
Будівельна компанія «ЛЮНА» - широкопрофільна будівельна компанія, до складу якої на добровільній основі входять підприємства: ТзОВ «Галичинабуд», ТзОВ «Люна», ТзОВ «Буденергоінвест ІВ», ТзОВ «Галичинавікно», ТзОВ «Газоілсервіс». Основна спеціалізація компанії - будівництво автозаправних комплексів з об’єктами дорожнього сервісу (магазини, кафе, пункти мийки, СТО, АГЗП та інші).
logominifooter
Будiвельна компанiя «ЛЮНА»
Розробка і підтримка сайту - «ЛЮНА»