Будівельна компанія ГаличинаБуд
м.Івано-Франківськ,
вул.Леся Курбаса, 4
Контактний телефон
(0342)
77-63-18
Головна
Головна > Автозаправочні комплекси (АЗС)

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН, ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ

Досвід будівництва АЗК показує, що від грамотного планування розміщення елементів АЗК безпосередньо пов'язаний комерційний успіх роботи комплексу в майбутньому. Спеціалісти компанії, при аналізі робочого проекту будівництва до початку робіт (або на стадії проектування) нададуть пропозиції по більш раціональному розміщенню елементів комплексу, плануванню території, її благоустрою, коректурі конфігурації території в плані, для підвищення комфортності та привабливості комплексу, що в подальшому забезпечить збільшення клієнтури.

Якісне виконання робіт по благоустрою території комплексу, особливо у питаннях улаштування покриттів, забезпечує довгий термін експлуатації об’єкта без додаткових вкладень на поточні та косметичні ремонти, дозволяє сконцентрувати увагу власнику АЗК на питаннях реалізації послуг, не відвертаючи увагу на питання його утримання.

НАШІ КОНТАКТИ
icon
м.Івано-Франківськ,
вул.Леся Курбаса, 4

Знайти на карті
ТЕЛЕФОНУЙТЕ
icon
Приймальня (0342) 77-63-18
Бухгалтерія (0342) 77-72-14
Відділ постачання (0342) 50-55-66
ПРО НАС
Будівництво
Будівельна компанія «ЛЮНА» - широкопрофільна будівельна компанія, до складу якої на добровільній основі входять підприємства: ТзОВ «Галичинабуд», ТзОВ «Люна», ТзОВ «Буденергоінвест ІВ», ТзОВ «Галичинавікно», ТзОВ «Газоілсервіс». Основна спеціалізація компанії - будівництво автозаправних комплексів з об’єктами дорожнього сервісу (магазини, кафе, пункти мийки, СТО, АГЗП та інші).
logominifooter
Будiвельна компанiя «ЛЮНА»
Розробка і підтримка сайту - «ЛЮНА»