Будівельна компанія ГаличинаБуд
м.Івано-Франківськ,
вул.Леся Курбаса, 4
Контактний телефон
(0342)
77-63-18
Головна
Головна > Виготовлення фасадних систем

ВИГОТОВЛЕННЯ ФАСАДНИХ СИСТЕМ

Компанія «ЛЮНА» здійснює проектування, виготовлення на власному обладнанню і монтаж фасадних конструкцій з алюмінієвого та металопластикового профілю будь-якої складності. Під сучасними фасадними конструкціями сьогодні мають на увазі вікна, конструкції дверей, вітражі, зимові сади, арочні переходи між приміщеннями, світлопрозорі конструкції даху та інше.

Дані конструкції додають будь-якому приміщенню сучасного вигляду і престижності, істотно знижують затрати на освітлення, економлять корисну площу приміщення за рахунок компактності, міцні та довговічні в експлуатації.

Своєю технологічністю дані конструкції дозволяють виготовляти різні форми поверхонь і сумісні з різними системами вікон і дверей, легко встановлюються в фасад і економлять час на будівництво споруди в цілому.

Для виготовлення вікон, дверей та фасадних конструкцій компанія використовує профілі відомих виробників: Reynaers, Aluprof, Талісман - алюмінієвих профілів, та REHAU, WDS - профілю з металопластику, що дозволяє для кожного клієнта підібрати оптимальне співвідношення ціни і якості.

У виробництві вікон і виробництві фасадних конструкцій ми використовуємо енергозберігаючі склопакети, фурнітуру з антикорозійним покриттям, посилені варіанти профілів (3-5 ти камерні), що гарантує надійну експлуатацію виробів на 30-50 років.

НАШІ КОНТАКТИ
icon
м.Івано-Франківськ,
вул.Леся Курбаса, 4

Знайти на карті
ТЕЛЕФОНУЙТЕ
icon
Приймальня (0342) 77-63-18
Бухгалтерія (0342) 77-72-14
Відділ постачання (0342) 50-55-66
ПРО НАС
Виготовлення фасадних систем
Будівельна компанія «ЛЮНА» - широкопрофільна будівельна компанія, до складу якої на добровільній основі входять підприємства: ТзОВ «Галичинабуд», ТзОВ «Люна», ТзОВ «Буденергоінвест ІВ», ТзОВ «Галичинавікно», ТзОВ «Газоілсервіс». Основна спеціалізація компанії - будівництво автозаправних комплексів з об’єктами дорожнього сервісу (магазини, кафе, пункти мийки, СТО, АГЗП та інші).
logominifooter
Будiвельна компанiя «ЛЮНА»
Розробка і підтримка сайту - «ЛЮНА»