Будівельна компанія ГаличинаБуд
м.Івано-Франківськ,
вул.Леся Курбаса, 4
Контактний телефон
(0342)
77-63-18
Головна
Головна > Автозаправочні комплекси (АЗС)
Будівництво АЗК або АЗС - складна інженерно-технічна задача, яка на кілька сходинок вища від будівництва об’єктів загального призначення і не кожній будівельній організації під силу. Складність будівництва полягає в тому, що ув’язка планових відміток території з відмітками улаштування технології АЗС та інших інженерних мереж потребує високої точності та має прямий зв’язок з об’ємом робіт а як наслідок зменшення, чи збільшення вартості будівництва. Ця задача потребує постійного інструментального контролю точності та якості виконаних робіт з мінімальним відхиленням від нормативних показників. Дану задачу спеціалісти компанії виконують на високому рівні, що підтверджується відгуками про якість побудованих об’єктів.

При реконструкції АЗС задача ускладнюється тим, що поряд з демонтажем обладнання, яке відпрацювало свій термін (роботи відносяться до розряду небезпечних), необхідно упевнитися в якості виконаних раніше, при першому будівництві, підготовчих та будівельних робіт, на фундаменті яких буде проведена ця реконструкція.

Виконаний об’єм робіт по будівництву та реконструкції АЗС компанією за 10 років дозволяє твердити про те, що з такими завданнями компанія справляється на високому технічному рівні.

Переваги, що вигідно відрізняють нашу компанію від конкурентів:

- наявність всіх необхідних підрозділів, що не потребує субпідрядників для виконання окремих видів робіт;
- наявність висококваліфікованих працівників, що мають багаторічний досвід роботи у даній сфері;
- наявність власних будівельних механізмів та транспорту в необхідній кількості для ведення одночасного будівництва декількох об’єктів;
- помірна вартість робіт;
- висока якість будівництва;
- максимально стиснуті строки будівництва;
- гарантія на виконані роботи (термін гарантії – по домовленості з Замовником);
- наявність сітки власних АГЗП, з можливістю випробування новітніх методів та матеріалів що застосовуються в будівництві;
- висококваліфікований інженерно-технічний персонал, маючий досвід проектування, який дозволяє зробити якісний аналіз проекту, що пропонується замовником, та внести необхідні коректури для економії коштів, або удосконалення технологічних рішень.

В процесі виконання робіт компанія постійно оновлює методи їх проведення з використанням сучасних технологій, тобто:

- використання метало пластикових технологічних трубопроводів;
- використання композитних матеріалів і термоплівок для покрівельних та ізоляційних робіт;
- встановлення обладнання для забезпечення безвідмовної роботи та контролю різних систем і приладів, підвищення комфорту обслуговування клієнтів (системи вентиляції і кондиціювання, підігрів підлог, підігрів дощеприймальних воронок покрівлі в холодну пору року, системи контролю рівня палива в резервуарах та їх герметичності, системи відео спостереження, охоронної та пожежної сигналізації і багато інших);
- пластикові системи водопостачання та каналізації з малогабаритними технологічними колодязями;
- нижня технологія встановлення резервуарів (тобто під ПРК);
- напірні системи подачі палива до колонок;
- індивідуальні системи водопостачання (з очисткою води) від свердловин або шахтних колодязів;
- встановлення локальних очисних споруд (типу Біотал);
- встановлення бензомаслоуловлювачів (типу СВОК);
- виготовлення енергозберігаючих вітражних систем.
НАШІ КОНТАКТИ
icon
м.Івано-Франківськ,
вул.Леся Курбаса, 4

Знайти на карті
ТЕЛЕФОНУЙТЕ
icon
Приймальня (0342) 77-63-18
Бухгалтерія (0342) 77-72-14
Відділ постачання (0342) 50-55-66
ПРО НАС
Будівництво АЗК або АЗС
Будівельна компанія «ЛЮНА» - широкопрофільна будівельна компанія, до складу якої на добровільній основі входять підприємства: ТзОВ «Галичинабуд», ТзОВ «Люна», ТзОВ «Буденергоінвест ІВ», ТзОВ «Галичинавікно», ТзОВ «Газоілсервіс». Основна спеціалізація компанії - будівництво автозаправних комплексів з об’єктами дорожнього сервісу (магазини, кафе, пункти мийки, СТО, АГЗП та інші).
logominifooter
Будiвельна компанiя «ЛЮНА»
Розробка і підтримка сайту - «ЛЮНА»